VRX45.70A.G00 задвижващ механизъм от Valpes
Получете оферта
Състояние: Ново (неизползвано)
Цена: по запитване
Срок за доставка: по запитване
qr_code
За VRX45.70A.G00
Защо да изберете ИМПЕКСРОН ООД?
Отказ от отговорност
Често задавани въпроси:
Кой е официалният дистрибутор или продавач на Valpes в България?
Продукт ЕДИНИЧНА ЦЕНА Доставка
Покажи повече
Характеристики
Производител Valpes
Страна
Номер на частта VRX45.70A.G00
Вътрешен код 4641604
Техническа Спецификация
електром. VRX 45.70A.G00 ръчно задвижване, 4 микропревключвател, работна температура -20°C до 70°C, 45 Nm, 100-240V AC 50/60Hz (100-350V DC), 45 W, 15s време на работа, ЕД 50%, IP 68, ISO 5211 Ф05/Ф07 SW17, II 2 G Г Г Екс г IIБ Т6 Гб - Ex t IIIC T80° C Db IP68, LCIE 06 ATEX 6006X, електрически Конектор 2 х ISO M20