Продуктът е доста добър за цената. Продуктът пристигна в рамките на времето, посочено в офертата. Продуктът липсваше от пакета. Благодаря ви
2026-06-20 23:47:13
Благой Георгиев
★★★
Много добър продукт, препоръчвам го на всички. Но моля, не работете отново с тази компания за доставка. Благодаря ви за хубавите опаковки. Благодаря на продавача.
Костадин Асенов
Продуктът е доста добър за цената. Продуктът пристигна в рамките на времето, посочено в офертата. Продуктът липсваше от пакета. Благодаря ви
2026-06-20 23:47:13